XAU / USD

AutoTrade Gold 5.0
Робот за тргување со злато

AutoTrade Gold 5.0 е а трговски робот Индонезискиот автоматски се фокусираше на пазарот на злато. Исто така со прекар “Goldоракула “,„ Авто Gold"или" EA Robot Gold"од корисниците, неговата цел е дневна добивка помеѓу 0,5 и 1,5% од вашиот капитал. Никогаш не можете да изгубите повеќе од 3% дневно. Овој робот тргува со режим на скалирање и отвора само една позиција во исто време. Совршено безбеден , ако ATG 5 забележи загуба, ќе се обиде да ги надомести своите добивки во текот на денот со втора трговија. Наскоро, ќе се појават нови роботи за тргување: AutoTrade Oil, Авто-трговија девизен курс.

Регистрирај се на AutoTrade Gold Почетен курс приходи
AutoTrade Gold трговија со роботи на екранот

$

Лиценца 1 цена кај Авто Трејд Gold

$

Минимална инвестиција

± $

Минимална вкупна инвестиција

± %

Очекувана месечна добивка

Предности на роботот AutoTrade Gold

Достапност на средства

Управувајте и контролирајте ги вашите сопствени средства на Pantheratrade / LegoMarket користејќи ги апликациите MetaTrader 4. Депонирајте и повлечете во секое време. Само вие имате пристап до вашата инвестиција: Почетен фонд + генерирани добивки + сложена камата.

автоматско тргување

Автоматско тргување

Софтвер за тргување. Не се потребни вештини за инсталирање или тргување.

forex

Пазар на стоки

Решение за тргување развиено од Пансака, фокусиран само на злато.

10% принос

Ефикасност ± 15%

Просечен пасивен приход од 15% во месечен принос.

тест за робот

16 месеци искуство

Вклучувајќи 12 месеци во реална состојба на пазарот.

пристапност до робот

пристапност

Започнете го искуството со минимален капитал од 200 €.

myfxbook

Алатка за следење

Транспарентни резултати во реално време ревидирани од Myfxbook.

15% заработка / месечно со AutoTradeGold

Автоматско тргување
со Авто трговија Gold 5.0


AutoTrade Gold Упатство за видео на YouTube


Видеото со превод во:
EN | ES | AR | VI | FR | PL | NL | ZH | ID | RU | PT | JP | DE | IT | HE | FI | RO | HI | CS | FA | TH | KO | TU | SV | DA | EL

усогласеност на сертификатот autotrade gold легомаркет LCC
дигитална меѓународна сарана autotrade gold
сертификација птсди сарана дигитална
Трговски робот AutoTrade gold
Алгоритам за тргување AutoTrade gold
Алгоритамско тргување AutoTrade gold
тргување роботот AutoTrade gold
Индонезиско општество AutoTrade gold
Пасивен приход AutoTrade gold

Пресметка на ATG 5.0 профит без вклучување на сложена камата

Табелата подолу треба да се земе како пример и може да не ја одразува точната реалност. Тоа укажува на еволуцијата на вашиот капитал според депонираната сума, заснована на а зголемување на зголемувањето од 15% месечно. Дневната сложена камата не е земена во предвид при оваа пресметка. Ако ја повлекувате заработката секој месец, ќе ви требаат приближно 6 месеци за да ја вратите почетната инвестиција наспроти 5 месеци, ако не ја враќате редовно вашата добивка.

+ 15000 инвеститори Автоматски резултати Gold Спонзорство PDF Авто трговија PDF PDF Авто трговија PDF

Месец Депозит: 500 €
+ лиценца 2 (200 американски долари)
Депозит: 1500 €
+ лиценца 2 (200 американски долари)
Депозит: 5000 €
+ лиценца 3 (500 американски долари)
Депозит: 10000 €
+ лиценца 3 (500 американски долари)
1 575 € 1 725 € 5 750 € 11 500 €
2 661 € 1 984 € 6 613 € 13 225 €
3 760 € 2 281 € 7 604 € 15 209 €
4 875 € 2 624 € 8 745 € 17 490 €
5 1 006 € 3 017 € 10 057 € 20 114 €
6 1 157 € 3 470 € 11 565 € 23 131 €
7 1 330 € 3 990 € 13 300 € 26 600 €
8 1 530 € 4 589 € 15 295 € 30 590 €
9 1 759 € 5 277 € 17 589 € 35 179 €
10 2 023 € 6 068 € 20 228 € 40 456 €
11 2 326 € 6 979 € 23 262 € 46 524 €
12 2 675 € 8 025 € 26 751 € 53 503 €

5 достапни лиценци во зависност од вашиот капацитет за тргување

Лиценците може да се ажурираат, односно ќе платите само разлика помеѓу тековната и идната лиценца.


Лиценцата 1 е ограничена на 500 американски долари (влезен капитал + дневна заработка). Ова значи дека со оваа лиценца, откако ќе го депонирате вашиот капитал, на пример 300 УСД и ќе заработите 200 УСД профит, ќе го достигнете максималното овластено 500 УСД и дека од таму вашиот робот ќе престане да тргува. Затоа, ќе мора или да вратите дел од заработката, или да земете лиценца 2. Испратете лиценца 2 што е ограничена на 5000 УСД, а потоа лиценца 3 ограничена на 30000 XNUMX УСД ...


Лиценца 1
$ 112

за депониран капитал од 100 до 500 американски долари.

Купете лиценца 1
Лиценца 2
$ 224

за депониран капитал од 100 до 5,000 американски долари.

Купете лиценца 2
Лиценца 3
$ 560

за депониран капитал од 100 до 30,000 американски долари.

Купете лиценца 3

Лиценца 4
$ 2800

за капитал помеѓу 100 и 1,000,000 $.

Купете лиценца 4
Лиценца 5
$ 3920

за минимален капитал од 1,000,000 УСД.

Купете лиценца 5
Техничка поддршка Autotrade Gold

Техничка поддршка AutoTrade Gold 5.0

Повторувачки прашања и проблеми во врска со Autotrade Gold 5.0

Неколку дополнителни информации за трговскиот бот

4 одговори

Добијте помеѓу 12 и 20% месечен профит автоматски, без потреба од знаење, благодарение на пазарот на злато и без споделување на профитот! Комбинирајте го тоа со моќта на сложен интерес и драматично зголемете ги вашите инвестиции на долг рок.

Роботот извршува максимум една до две дневни занаети и има Стоп загуба од 3% за да го осигурате вашиот капитал и да ги минимизирате ризиците. Затоа нема да можете да изгубите повеќе од 3% на ден, што никогаш не се случило. AutoTrade Gold е совршено добро програмиран, тој е несомнено еден од најдобрите роботи што генерираат пасивен приход на среден / долг рок.

Невозможно е да изберете свој broker да работи со AutoTrade EA. Компанијата избра да работи и да верува Лего Маркет ЛЦЦ се наоѓа на островите Гренадини. Причината е да се спречат рачните трговци да ги копираат сигналите за влез и излез на роботот. Секогаш ќе има застој од неколку секунди до неколку минути помеѓу цената на златото на вашиот MT4 и стекнувањето на вашата заработка. Со broker целосно регулирани, не можете да извршите ваква конфигурација или дури да добиете вакви интересни распони. Затоа, за компанијата станува збор за заштита / обезбедување на нивниот трговски робот од какво било можно копирање и нудење на најдобриот профит на заедницата.

Извршниот директор не го цени Мрежен (мрежен маркетинг). Тие претпочитаат да најдат инвеститори и сакаат да ги задоволат како приоритет. Промоција на трговски робот AutoTrade Gold затоа не е профитабилно ако регрутирате само мал број инвеститори со вашата врска за упатување.

Некои грижи со Autotrade Gold 5.0?

Техничка поддршка од Panthera бара од нас, како спонзор, да ви помогнеме во проблемите со кои може да се соочите, но императив е барањето да го направите лично со отворање билет: https://pantheratrade.live/user/support-all


Телеграмски канал 🇺🇸 Сакам да ја сменам мојата крипто адреса

Ако сте Французин, имаме директна адреса за е -пошта што ви овозможува да контактирате со индонезиската техничка поддршка, но ќе треба да го напишете вашиот проблем на англиски јазик.

Адресата за е-пошта е како што следува: help.atgfrance@gmail.com


За да ја испратите е-поштата за жалбата, следете ја оваа рамка:

  • сметка за е-пошта : (вашата адреса за е-пошта на страницата panthera)
  • mt4 сметка : (број на сметка gold mt4, кој започнува со 7 .....)
  • предмет : (предмет на грижата, на пример „ПАРИТЕ НЕ КРЕДИТИРАНИ PANTHERA", КРИПТО ПРОМЕНА НА АДРЕСА"
  • опише : (напишете, на англиски, краток опис на проблемот. Нема потреба да пишувате роман, бидејќи има предмет, екрани и информации за вашата сметка, тие ќе го видат проблемот).

Запомнете да додадете скриншот за да го олесните разбирањето.

Чекор 1 / Panthera Трговија

14 чекори што треба да ги следите за да се регистрирате на роботот Autotrade Gold 5

Регистрирај се на AutoTrade Gold 5.0


Запомнете ја референцата IB IB04231237

Кликнете на копчето "Следно" оддолу десно, а потоа пополнете ги сите полиња што се бараат во 4-те чекори.


✅ Ако немате сметка за крипто валута, ве советувам, веднаш, за да креирате сметка на Binance (сума помала од 1000 €, платена со кредитна картичка), можете да депонирате неколку дена, или натаму Coinbase / Crypto.com (за поголеми суми, со банкарски трансфер). Willе ви треба во следните чекори.

Не двоумете се да ме контактирате на Телеграма за да можам да ве советувам.

Регистрирај се на Binance Почетен курс Binance

формулар за регистрација pantheratrade autotrade gold

💡 За тестирање Авто Gold 5.0 со сума помала од 1000 €, ве советувам да користите Binance со едноставно купување преку Visa или Mastercard. Проверете го овластениот лимит кај вашиот банкар за да не бидете одбиени. Ако сакате да депонирате поголеми суми, препорачувам банкарски трансфери на SEPA на Coinbase ou Crypto.com
Чекор 2 / Panthera Трговија

Потврдете ја вашата сметка на PantheraTrade.жив

Откако ќе се најавите со вашите квалификации на почетната страница, ќе ви треба потврдете ја вашата сметка, (копче е дадено на почетната страница).
Пополнете ги сите потребни полиња.

Пополнете ги оние за вашата поштенска адреса.
На подрачјето Bank, наведете "Other bank"и бројот на вашата банкарска сметка или IBAN на пример. Доколку не живеете во Индонезија, тие нема да го користат ова поле.

За криптовалута, посочете Овозможено.

Во областа Крипто сметка, изберете USDTНа Така ќе ја добиете вашата заработка на стабилоин поддржан од долар, без пазарни флуктуации.

Crypto name : USDT

Крипто адреса: адреса USDT депозит на Binance.
Изберете само мрежа Ethereum ERC-20. Блокчејн Трон (ТРЦ-20) не е прифатен. Крипто адресата е претставена со низа знаци уникатни за вашата сметка.

Конечно, испратете го вашиот ID Card (лична карта, пасош или возачка дозвола) како и селфи со лична карта близу до лицето. Кликнете на врската IMGLINK.IO, повлечете и испуштете ја сликата, а потоа копирајте, залепете ја URL -то на сликата во соодветното поле. Аватар и даночна идентификација се изборни. Кликнете на Update регистрира.

потврдете сметка panthera трговијата
Чекор 3 / Panthera Трговија

Отворање сметка за тргување вклучено Panthera Трговија.

Не треба да чекате да се потврди вашата сметка за да продолжите на следните чекори.

Одете на јазичето Trading Account > Open Live Account.

Broker : LegoMarket LCC

Account Type : Gold

Leverage : 1: 500 (ни повеќе ни помалку)

Real / Демо: Real

Create MT4 Password : Ве советувам да ја користите истата лозинка како онаа за вашата врска со Pantheratrade.жив

open live account panthera
Фаза 4 / Пансака

Регистрирај се на Пансака да управувате со вашата лиценца ATG 5

Регистрирајте се на Пансака


Реферален број: 10110618

Пополни го формуларот :

Име + Презиме

Ажурирана лична карта или број на пасош

Секс

Е-пошта

Лозинка + потврда


Пополнете го формуларот за крипто сметка:

Изберете Крипто:
- USDT

формулар за регистрација pansaka autotrade gold

Фаза 5 / Пансака

Како да ја купите или надградите лиценцата АвтоматскиGold 5.0?

На почетната страница на компанијата Пансака, кликнете на јазичето Специјална програма> Купи пакет за иднината и изберете ја лиценцата според вашата способност за тргување.

Ве советувам да започнете со лиценца 1 и депозит од 100 УСД со цел да ги анализирате занаетите на роботот и неговата способност да генерира пасивен приход. Можете исто така да ги надградите вашите лиценци плаќајќи ја само разликата помеѓу секоја од нив.

Потребни се неколку минути за вашата лиценца да биде активна преку коинплаќање. Procedureе ја видите постапката малку подолу.
лиценца autotrade gold сарана дигитална
Фаза 6 / Пансака

Проверка и плаќање за вашата лиценца

Копче 1: Кликнете на ова копче за да изберете плаќање во крипто валута

Копче 2: Пристап до фактурирање

форма нарачка специјален план pansaka atg 5
Фаза 7 / Пансака

Наплата на лиценцата

Резиме на цена и цена во долари / USDT.

Потоа кликнете на копчето Coinpayment.

фактура pansaka coinpayment
Чекор 8 / Плата на пари

Плаќање на вашата лиценца Autotrade Gold во Litecoin (LTC), со CoinPayment.

Пополнете ги вашите информации за наплата лево, имено вашето име, презиме и адреса на е-пошта (внимателно прочитајте ја вашата е-адреса).

Десно, изберете ја крипто -валутата Litecoin (LTC) за нејзините ниски трансакциски трошоци.

Конечно, кликнете на синото копче лево, под е -пошта, за да ја потврдите формата. Не е неопходно да се регистрирате со CoinPayment за да ја завршите трансакцијата.

Coе се отвори нова страница на CoinPayment и ќе ви го даде износ како иLTC адреса каде што ќе треба да го пренесете вашиот Litecoin (LTC) веќе купен на вашата размена (Binance, Coinbase, итн.)

лиценца autotrade gold сарана дигитална
Чекор 9 / Binance

Финализирање на плаќањето за вашата лиценца Autotrade Gold.

Посета Binance, направете го точното повлекување на бараната адреса на ДТК. Не заборавајте да додадете 0,001 LTC на бараната сума, инаку трансакцијата ќе биде одбиена.

Наведете ја LTC адресата на примачот. Ова е адресата (низата) пренесена на Coinpayment.

Преносот мора да се изврши со користење на мрежата ЛТЦ.

Наведете го износот на LTC, а потоа додадете 0,001 по крајна цена.

Потоа, потврдете го образецот.

додадете надоместоци за исплата на пари

Receiveе добиете е-пошта за потврда од Binance и CoinPayment објаснувајќи дека трансферот бил успешен. Ако сте направиле грешка, не паничете! Receiveе добиете е -пошта за да ви биде вратена сумата за неколку минути. Проверете го вашиот спам. Само треба да го споменете вашиот Адреса за депозит на LTC.

повлекување usdt binance.png
Чекор 10 / Пансака / АТГ-систем

Вонреден систем АТГ и Пансака

Почекајте неколку минути за да ја земе предвид вашата лиценца системот. Оваа постапка важи за купување на вашата прва лиценца, како и за надградба на следните лиценци. Cala ви овозможува да ја поврзете новата лиценца со вашата трговска сметка.

Најавете се на Пансака (користејќи ги кодовите на Пансака): https://www.pansaka.co.id/panel/history-special.php

Земи го Ваучер код et ИД на ваучер

Одете во системот АТГ користејќи ги вашите кодови Pantheratrade : https://atg-system.com/user/ea/activate

Копирајте ги залепете ги елементите во бараните полиња.

Наведете добро: Имам трговска сметка

Изберете го вашиот сметка Gold

Потоа потврдете ја оваа форма.

ваучер за лиценца за пансака pantheratrade atg5.jpg
Чекор 11 / Panthera Трговија

Како да го депонирате вашиот трговски капитал на PantheraTrade ? (1/3)

Се претпоставува дека лиценцата е платена (за да го потврдите ова, одете на почетната страница на Pantheratrade. Статус на ЕА: Активно).

Се враќаме на страницата PantheraTrade со цел да го депонира трговскиот капитал со broker ЛегоМаркет.

Кликнете Трансакција> Депозит, и изберете Плаќање на пари.

Нормално, ова е вашиот прв депозит на PantheraTrade, но ако последователно сакате да го зголемите вашиот капитал, ќе мора да се вратите на овој чекор. Имајте на ум дека износот на депозитот зависи и од вашиот избор на лиценца.

Износ американски долари: наведете го износот што сакате да го депонирате во долари

Цел: Сметка

Изберете сметка: вашиот ATG број на сметка 5

Проверете го полето посветено на условите за користење, а потоа доставете го овој формулар

лиценца autotrade gold сарана дигитална
Чекор 12 / Panthera Трговија

Депонирајте го вашиот капитал со Плаќање на париНа (2/3)

Пополнете ги вашите информации за наплата, имено вашето име, презиме и адреса за е-пошта.

Изберете Litecoin (LTC).

Конечно, кликнете на синото копче лево.

Coе се отвори нова страница на CoinPayments што ви ја обезбедува сумата, како и адресата каде што ќе треба да ги депонирате вашите LTC Litecoins.

💡 Забележете, ова ќе биде нова адреса за депозит. Тоа нема да биде иста адреса за депозит како и вашата лиценца.

додаток на капитал pantheratrade autotrade gold 5.0
Чекор 13 / Panthera Трговија

Депонирајте го вашиот трговски капитал со PantheraTradeНа (3/3)

Иста манипулација како и за купување на лиценцата. Со Binance, направете ја точната уплата + 0.001 на бараната адреса за ЛТЦ: https://www.binance.com/fr/.../crypto/LTC.

Внесете ја LTC адресата на примателот, онаа спомената на Coinpayment.

Преносот мора да се изврши со користење на мрежата ЛТЦ.

Наведете го износот на LTC, а потоа додадете 0,001 по крајна цена.

☕️ Почекајте неколку десетици минути. Emailе добиете е-пошта за потврда од Binance и CoinPayment за да ве известат дека трансферот е извршен правилно.

Додека техничката поддршка на Auto Trade Gold не ја потврди трансакцијата, нема да ја видите вашата сума на вашата апликација MT4. Може да потрае неколку часа.
Честитки, штотуку го завршивте процесот на регистрација на роботот Auto Trade. Gold 5. Преземете неколку дополнителни чекори за да ги следите вашите резултати на апликацијата MT4 и да научите како редовно да ја повлекувате заработката.
доказ за плаќање panthera трговијата
Чекор 14 / MetaTrader 4

Како да ја следите вашата заработка на апликацијата MetaTrader 4 ?

MT4 е бесплатна мобилна апликација која ви овозможува да ја следите еволуцијата на вашата заработка. Без разлика дали сте на Android или IOS, лесно ќе го најдете во продавниците. Погледнете го логото, потребна ви е верзија 4 на MetaTrader.

Откако ќе се инсталира, ќе го поставиме за вашата трговска сметка. За да го направите тоа, мора да сте примиле е -пошта од PantheraTrade со 4 важни податоци.

Најава: XXXXXX

Главна лозинка: Тоа од твојата лиценца

Лозинка за инвеститор (само за читање): XXXXXX

Сервер: LegoMarketLCC-LIVE

На апликацијата MT4, кликнете Поставки> Нова сметка> Пријавете се со постоечка сметка.

Во полето за пребарување (горе), напишете: LegoMarketLCC-LIVE

Корисничко име: Најава (броеви). Исто така, ќе ги најдете на почетната страница на Pantheratrade.

Лозинка: Лозинка за инвеститор (само за читање).

Кликнете на Зачувај

mt4 metatrader 4
Чекор 15 / Panthera Трговија

Како да ја повлечете заработката и / или вашиот капитал во секое време ?

Можете да повлечете само во валутата на вашиот почетен депозит. Ако сте посочиле USDT во Крипто адреса, ќе добиете USDTНа Ве молиме имајте предвид дека повлекувањата се минимум 150 американски долари и максимум 2000 американски долари дневно за сметки под 100000 американски долари. Надвор од 100000 американски долари, можете да повлечете 10% од депонираниот капитал, дневно, но мора да го побарате од вашиот спонзор. Пребројте трансакциски трошоци од 20 долари (без оглед на саканата сума).


Направете повлекување од PantheraTrade

За да направите повлекување, вратете се на страницата PantheraTradeКликнете на Трансакција> Повлекување.

Изберете ја валутата што ја внесовте во полето за крипто адреса при регистрација (USDT / LTC), потоа потврдете.

Пополнете ги бараните информации:

Извори: сметка MT4

Износ американски долари: износ што сакате да го повлечете во долари

Прифатете ги условите, потоа Потврдете

На дното на новата страница, повторно внесете ја вашата лозинка Panthera Трговијата потоа ја потврдува трансакцијата.

повлече пари на autotrade gold panthera

Haveе треба да почекате неколку часа (без викенди) парите за повлекување да се депонираат на вашата Берза. Ова зависи од временската разлика помеѓу Индонезија и вашата земја на живеење.

Би сакал ли спонзор и добијте ја вашата партнерска врска за Autotrade Gold 5.0?

Ако и вие сакате да спонзорирате пријатели и да им обезбедите месечна профитабилност од околу 15%, мора да сте барем Лиценца 2, да имате минимален капитал од $ 1000 на broker LegoMarketLCC и добијте 2 активни препораки во рок од 15 дена. Ако се исполнети овие 3 услови, можете да го побарате од вашиот спонзор со тоа што ќе му ги обезбеди вашите корисничко име (#2) лоцирана над вашата е-пошта, горе лево од страницатаНа Вашиот спонзор ќе го побара тоа и ќе добиете е -пошта за прифаќање во рок од 24 часа.

За повеќе информации за припадност, видете ги последните две страници во PDF верзија француската ou Англиски.

Please️ Ве молиме имајте предвид, штом вашата врска е достапна, ќе имате 15 дена да регистрирајте најмалку 2 активни члена (Доволна е 1 лиценца и депозит од 100 американски долари).

Доколку овие услови не се почитуваат, членовите одговорни заAutotrade Gold може деактивирајте ја вашата поврзана врска.

вашиот упатска врска ќе бидат достапни на:
PantheraTrade > Партнерство> Табла

URL -то за испраќање до вашите препораки ќе изгледа вака: https: //pantheratrade.живот / регистрирај се?? r = IB ...

Улогата на а вистински кум е да го води и советува секој од неговите идни кумови, од регистрација до враќање на заработката, од банкарски трансфер до криптовалути, објаснување на ризиците, одвојување време за техничка поддршка ... биде во советот и добронамерност.

💬 Дискутирајте за тоа со вашиот спонзор пред да започнете со авантурата во Мрежен (мрежен маркетинг).

😇 Дали сакате да станете „SUB IB партнер“?

Да стане Под-партнер за ИБ, мора да имате минимален капитал од $ 1000 со минимална 2 лиценца.

Секој пат кога ќе се регистрира лице, од вашата поврзана врска, ќе заработите 4% од цената на купената лиценца. За секоја трговија ќе заработите 0,5 американски долари за секој 1000 американски капитал инвестиран од вашиот упат. Тимот Пансака нуди план за спонзорство на максимум 3 нивоа и во зависност од сопственото ниво.

Спонзорски комисии Autotrade Gold

Заборавено корисничко име и лозинка на Пансака

За луѓе кои се регистрирале на AutoTrade Gold пред 1 септември 2021 година, можеби не сте ги добиле вашите податоци за најавување во Пансака по е -пошта. Еве решение како да ги примите:

Поврзување со резервната канцеларија: https://pansaka.co.id/panel/login.php

Кликнете на врската: Ја заборави лозинката?

Arriveе стигнете на друга страница.
Кликнете на врската: Го заборавивте корисничкиот ID?, потоа внесете ја вашата е -адреса.

Willе добиете прва е -пошта со вашиот ID за најава. Ова е низа од броеви.

Вратете се на страницата за најавување во Пансака: https://pansaka.co.id/panel/login.php, потоа повторно кликнете на врската: Ја заборавивте лозинката? со наведување на вашиот идентификатор за врска (броеви).

Beе можете да го наведете вашето корисничко име и вашата нова лозинка за да се поврзете со Пансака.

корисничкото име и лозинката заборавени на пансака
Кум, кум

Секоја регистрација се прави од линк за упатување!
И верувајте ми, повеќе не боли!

Не е лесно да се започне овој вид авантура кога немате претходно искуство во трговија и крипто-валута. Ова е причината зошто си дозволувам да ве придружувам, да ви помогнам да ги поставите вашите сметки помеѓу вашите broker (брокер) и вашиот трговски робот, одговорете на сите ваши прашања и дејствувајте како техничка поддршка.

Autotrade Gold 5.0
Broker регулирани
🥇 капитал мин. 250 фунти

Autotrade Oil
Наскоро
Чекајќи во Пансака

Autotrade Forex
Наскоро
Чекајќи во Пансака

Авто -трговија Крипто
Не е достапно
Нема информации до денес